O nás

Stránka http://predajsperkov.sk ďalej len Predaj šperkov je bezplatný online katalóg kamenných a internetových obchodov ponúkajúcich šperky, klenoty a hodinky.

Najčastejšie otázky:

Ako pridám svoju predajňu do katalógu?
Svoju predajňu pridáte do katalógu bezplatne cez formulár na stránke: http://predajsperkov.sk/pridat-predajnu. Prevádzkovateľ stránky Predaj šperkov nikdy nezasiela faktúry za zápis ani predĺženie zápisu v katalógu.

Ako upravím alebo vymažem vizitku?
Ak si želáte vymazať alebo zmazať Vašu vizitku s katalógu stačí ak použijete kontaktný formulár a do predmetu napíšete žiadosť o vymazanie alebo úpravu vizitky v katalógu. V rámci konkurenčného boja sú žiadosti preverované. Prevádzkovateľ katalógu sa zaväzuje zápis v katalógu vymazať alebo upraviť neodkladne a bezplatne.

Ako zviditeľním svoju predajňu?
Ak máte záujem o zviditeľnenie v katalógu vyberte si z možností na  hlavnej stránke: http://predajsperkov.sk/. Pri zakúpení akejkoľvek reklamy získate zadarmo topovanie svojej vizitky v katalógu.
Na cenách, forme a umiestnení reklamy sa dá dohodnúť.  Pre objednávku alebo cenovú ponuky použite kontaktný formulár prípadne e-mail: maroszv@gmail.com alebo priamo telefónne číslo: 0904/151069.

Ako môžeme spolupracovať?
Najčastejšia forma spolupráce je výmena textových odkazov a bannerov. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

šperky, klenoty, hodinky,